primefit fitness
önceki sayfa

FITNESS

sonraki sayfa

HEDEFİNİZE ULAŞMANIN EN HIZLI VE KALICI YOLU

DEĞİŞİMİ HİSSET

Her türlü kas grubuzu çalıştırmak, fazla yağlarınızdan kurtulmak, sosyalleşmek ve bunları yaparken internete girip, sevdiğiniz programları izlemek ya da sevdiğiniz müzikleri dinlemek istemez miydiniz?

Prime Fitness size bu ayrıcalığı 1000 metrekare Gym sahası ve çok çeşitli yeni teknoloji ürünü geniş ekranlı, TV, İnternet, USB özellikli kardiyo cihazları ile ortopedi ve ergonomi standartlarına uygun ağırlık makineleri sayesinde makine başında sıra bekleme derdi olmadan sunuyor.

Prime Fitness'ta vücut kitle endeksiniz bilgisayar sistemleri ile belirlenir. Vücut kas, yağ, su oralarınız, kemik ağırlığınız ve metabolizma hızınız yaşınıza göre hesaplanır. Bu değerler uzman eğitmenlerimiz tarafından incelenir ve hedefleriniz doğrultusunda egzersiz programları yazılır. Programlarınız eğitmenlerimiz tarafından düzenli olarak takip edilerek hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanız sağlanır.

fitness dersleri

BİZE ULAŞIN

Ders programları, güncel fiyatlar ve ücretsiz vücut kitle endeksi analizi hakkında bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Whatsapp
Hemen Ara